English version

Informace k úvodnímu semináři Vlčích hlídek - Police nad Metují, 15-17.9.2017

MÍSTO KONÁNÍ: Police nad Metují, budova Správy CHKO Broumovsko

DATUM: 15.-17.9.2017

UBYTOVÁNÍ: částečně na postelích, částečně na karimatkách; spacáky a karimatky sebou

PROGRAM: Cílem setkání je seznámit nové dobrovolníky s problematikou ochrany velkých šelem, s jejich ekologií, rozpoznáváním pobytových znaků, dokumentací, metodami monitoringu, prací Vlčích hlídek a také s ochranou biologické rozmanitosti. Během víkendu je připraven program v terénu a také přednášky a debaty s odborníky Hnutí DUHA Olomouc a Správy CHKO Broumovsko.

STRAVOVÁNÍ: vegetariánské

CENA SEMINÁŘE: 500 Kč jako příspěvek k pokrytí nákladů na ubytování, stravování a mzdu lektorů.

DALŠÍ INFORMACE ZAŠLEME PRIHLÁŠENÝM ZÁJEMCŮM PO VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY NÍŽE.

 

Přihláška na úvodní seminář Vlčích hlídek - Police nad Metují, 15.-17.9.2017

Seminář není jednorázová akce, ale je určen pro nové dobrovolníky starší 15 let, kteří mají zájem a čas se od letošního podzimu aktivně účastnit Vlčích hlídek. Kapacita semináře je bohužel omezena. V případě naplnění kapacity budou upřednostněni zájemci z Královéhradeckého kraje (blízkost zájmového území).

Odesláním formuláře uděluji občanskému sdružení Hnutí DUHA Olomouc, IČO: 44936354, se sídlem Dolní náměstí 38, 77200 Olomouc souhlas ke zpracování mých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů za účelem zasílání informací o činnosti sdružení. Hnutí DUHA Olomouc se tímto zavazuje, že Vaši adresu neposkytne žádným jiným organizacím nebo firmám.

Copyright © Hnuti DUHA Olomouc

vytvořil Michal Kandr