English version

Informace k úvodnímu semináři Rysích hlídek - Prášily, 25.-27.11.2016

DATUM: 25.-27. listopadu 2016

MÍSTO KONÁNÍ: Prášily, chata u JakubaPrášily č. 112

UBYTOVÁNÍ: v ubytovně ekocentra, na postelích s lůžkovinami

STRAVOVÁNÍ: Bude zajištěno společné vegetariánské jídlo (2 večeře, 2 snídaně, 1 oběd). Účastníci si zajistí vlastní oběd na sobotu, kdy budeme větší část dne v terénu. K dispozici je vybavená kuchyňka. 

CENA:  300 Kč vratná záloha, která bude účastníkům vrácena po absolvování 4 terénních pochůzek v rámci Rysích hlídek v sezóně 2016/2017. Platbu prosím zašlete na účet č. 233916650/0300, jako VS uveďte telefonní číslo, které jste vyplnil/a v přihlášce. Platbu prosím zašlete do týdne po odeslání přihlášky. 

PROGRAM:

Úvodní seminář začíná společnou večeří v pátek večer v 18,30 hodin. Cílem setkání je seznámit nové dobrovolníky s problematikou ochrany rysa ostrovida, jeho ekologií, rozpoznáváním pobytových znaků, dokumentací, metodami monitoringu a prací Rysích hlídek. Během víkendu je připraven program v terénu se zkušenými dobrovolníky z minulých let a večerní přednášky a debaty s odborníky. 

UKONČENÍ: Neděle po obědě (cca ve 13 hodin), odjezd individuální

DALŠÍ INFORMACE ZAŠLEME PRIHLÁŠENÝM ZÁJEMCŮM PO VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY NÍŽE. 

Podpořeno grantem z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstvem vnitra ČR a Nadací Patagonia. Projekt byl finančně podpořen v grantovém řízení Ministerstva životního prostředí a nemusí vyjadřovat stanovisko Ministerstva životního prostředí. Projekt probíhá ve spolupráci s Beleco z. s.

 

Přihláška

Seminář není jednorázová akce, ale je určen pro nové dobrovolníky starší 15 let, kteří mají zájem a čas se od letošního podzimu aktivně účastnit rysích hlídek.

Odesláním formuláře uděluji občanskému sdružení Hnutí DUHA Olomouc, IČO: 44936354, se sídlem Dolní náměstí 38, 77200 Olomouc souhlas ke zpracování mých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů za účelem zasílání informací o činnosti sdružení. Hnutí DUHA Olomouc se tímto zavazuje, že Vaši adresu neposkytne žádným jiným organizacím nebo firmám.

Copyright © Hnuti DUHA Olomouc

vytvořil Michal Kandr