English version

Informace k úvodnímu semináři Vlčích hlídek - Stráž pod Ralskem, 7.-9.9.2018

MÍSTO KONÁNÍ: Stráž pod Ralskem

DATUM: 7.-9.9.2018

UBYTOVÁNÍ: na postelích ve vlastních spacácích

PROGRAM: Cílem setkání je seznámit nové dobrovolníky s problematikou ochrany velkých šelem, s jejich ekologií, rozpoznáváním pobytových znaků, dokumentací, metodami monitoringu, prací Vlčích hlídek a také s ochranou biologické rozmanitosti. Během víkendu je připraven program v terénu a také přednášky a debaty s odborníky Hnutí DUHA Olomouc a Správy CHKO Kokořínsko-Máchův kraj.

STRAVOVÁNÍ: zajistíme přípravu veganského jídla

VRATNÁ ZÁLOHA: 500 Kč jako záloha za rezervaci místa bude vrácena na semináři

DALŠÍ INFORMACE ZAŠLEME PRIHLÁŠENÝM ZÁJEMCŮM PO VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY NÍŽE.

 

Přihláška na úvodní seminář Vlčích hlídek - Stráž pod Ralskem, 7.-9.9.2018

Seminář není jednorázová akce, ale je určen pro nové dobrovolníky starší 15 let, kteří mají zájem a čas se od letošního podzimu aktivně účastnit Vlčích hlídek. Kapacita semináře je bohužel omezena. V případě naplnění kapacity budou upřednostněni zájemci z Libereckého kraje (blízkost zájmového území).

Odesláním formuláře uděluji občanskému sdružení Hnutí DUHA Olomouc, IČO: 44936354, se sídlem Dolní náměstí 38, 77200 Olomouc souhlas ke zpracování mých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů za účelem zasílání informací o činnosti sdružení. Hnutí DUHA Olomouc se tímto zavazuje, že Vaši adresu neposkytne žádným jiným organizacím nebo firmám.

KONTAKT: Jiří Beneš, Hnutí DUHA Olomouc, Dolní náměstí 38, 77200 Olomouc, mobil: 606 078 021. E-mail: vlci.hlidky@hnutiduha.cz.

Copyright © Hnuti DUHA Olomouc

vytvořil Michal Kandr