English version

Podpořte vánočním dárkem ochranu velkých šelem

Vloženo: 10.12.2012

Jste vy nebo vaši blízcí milovníky velkých šelem a líbí se vám autentické fotografie rysů žijících v Beskydech? Darujte originální vánoční dárek, který udělá radost a podpoříte zároveň projekt ochrany velkých šelem.

Při zakoupení 2 ks zarámovaných fotografií beskydských rysů (v nabídce jsou 3 různé obrázky) od nás navíc dostanete zdarma  originální diář na rok 2013, vyzdobený taktéž fotografiemi rysů, ale i vlků a medvědů z fotopastí a ilustracemi výtvarníka Ludvíka Kunce (náhled diáře ke stažení).

Získáte tak zajímavé dárky pro své blízké a zároveň podpoříte projekt ochrany a monitoringu velkých šelem v Beskydech, v rámci kterého zmíněné fotografie vznikly. Děkujeme.

Cena jednoho zarámovaného obrázku (formát A4, sklo a zadní kartonová deska, úchytky pro pověšení na stěnu) je 360 Kč + poštovné (dle počtu objednaných obrázků a způsobu zaslání).Podrobnosti zde

Objednávky prosím zasílejte na email info@selmy.cz. Do textu emailu uveďte číslo obrázku, o který máte zájem, preferovaný způsob platby (na účet nebo dobírkou) a úplnou poštovní adresu pro doručení balíku.

obrázky a diář

Copyright © Hnuti DUHA Olomouc

vytvořil Michal Kandr