English version

Causa Carnivora ve finále Academia Film Olomouc

12.2.2016, Šelmy.cz

Film CAUSA CARNIVORA byl programovou radou vybrán do finále České soutěže 51. ročníku Mezinárodního festivalu populárně-vědeckých filmů Academia Film Olomouc, který se uskuteční ve dnech 19. - 24. dubna 2016 v Olomouci.

Mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů Academia Film Olomouc (AFO) se podle počtu akreditovaných diváků řadí mezi největší kinematografické přehlídky v České republice. Již od roku 1966 ho pořádá Univerzita Palackého. AFO se právě v olomouckých kulisách soustředí na progresivní komunikaci a popularizaci vědy. Každoročně představuje ty nejlepší současné vědecké snímky prestižních světových produkcí, které osobně uvádějí renomované ikony české i zahraniční vědy či zástupci filmového a televizního průmyslu.  

Na nejbližší dvě promítání a besedy po filmech se můžete těšit 1. března v Mělníku, 2. března v Olomouci a 4. března ve Velešíně.

Práce Hnutí DUHA Olomouc na ochraně a monitoringu velkých šelem probíhá i díky podpoře individuálních dárců – Přátel velkých šelem. Přidejte se prosím také na www.selmy.cz/podpora.

Copyright © Hnuti DUHA Olomouc

vytvořil Michal Kandr