English version

Informace k úvodnímu semináři Vlčích hlídek - Vernéřovice, 18.-20.10.2019

MÍSTO KONÁNÍ: Vernéřovice, Soulkostel

DATUM: 18.-20.10.2019

UBYTOVÁNÍ: spacáky a karimatky s sebou, spíme ve společných prostorech

STRAVOVÁNÍ: Bude zajištěno společné veganské jídlo (pá a so večeře, so a ne snídaně, ne oběd). Účastníci si zajistí vlastní oběd na sobotu, kdy budeme větší část dne v terénu. 

VRATNÁ ZÁLOHA: 500 Kč za rezervaci místa 

PROGRAM: Úvodní seminář začíná společnou večeří v pátek večer v 18 hodin. Cílem setkání je seznámit nové dobrovolníky s problematikou ochrany vlka obecného, jeho ekologií, rozpoznáváním pobytových znaků, dokumentací, metodami monitoringu a prací Vlčích hlídek. Během víkendu je připraven program v terénu se zkušenými dobrovolníky z minulých let a večerní přednášky a debaty s odborníky. 

UKONČENÍ: Neděle po obědě (cca ve 13 hodin), odjezd individuální

DALŠÍ INFORMACE ZAŠLEME PRIHLÁŠENÝM ZÁJEMCŮM PO VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY NÍŽE.

 

Přihláška na úvodní seminář Vlčích hlídek - Vernéřovice, 18.-20.10.2019

Seminář není jednorázová akce, ale je určen pro nové dobrovolníky starší 15 let, kteří mají zájem a čas se od letošního podzimu aktivně účastnit Vlčích hlídek. Kapacita semináře je bohužel omezena. V případě naplnění kapacity budou upřednostněni zájemci z Královéhradeckého kraje (blízkost zájmového území).

Odesláním formuláře uděluji pobočnému spolku Hnutí DUHA Olomouc, IČO: 44936354, se sídlem Dolní náměstí 38, 772 00 Olomouc souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem informování o úvodních seminářích Rysích a Vlčích hlídek. Souhlas může být kdykoli odvolán zasláním emailu na vlci.hlidky@hnutiduha.cz. Podrobné informace o ochraně osobních údajů najdete na https://www.selmy.cz/ochrana-osobnich-udaju/.

KONTAKT: Jan Koranda, mobil: 720 645 390, e-mail: jan.koranda@hnutiduha.cz

Copyright © Hnuti DUHA Olomouc

vytvořil Michal Kandr