English version

Informace k úvodnímu semináři Vlčích hlídek - Huslenky, 23.-25.11.2018

MÍSTO KONÁNÍ: Huslenky, místní část Kychová

DATUM: 23.-25.11.2018

UBYTOVÁNÍ: na postelích ve vlastních spacácích

PROGRAM: Cílem setkání je seznámit nové dobrovolníky s problematikou ochrany velkých šelem, s jejich ekologií, rozpoznáváním pobytových znaků, dokumentací, metodami monitoringu, prací Vlčích hlídek a také s ochranou biologické rozmanitosti. Během víkendu je připraven program v terénu a také přednášky a debaty s odborníky Správy CHKO Beskydy a NP Malá Fatra.

STRAVOVÁNÍ: zajístíme přípravu veganského jídla

VRATNÁ ZÁLOHA: 500 Kč jako záloha za rezervaci místa bude vrácena na semináři

DALŠÍ INFORMACE ZAŠLEME PRIHLÁŠENÝM ZÁJEMCŮM PO VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY NÍŽE.

 

Přihláška na úvodní seminář Vlčích hlídek - Huslenky, 23.-25.11.2018

Seminář není jednorázová akce, ale je určen pro nové dobrovolníky starší 15 let, kteří mají zájem a čas se od letošního podzimu aktivně účastnit Vlčích hlídek. Kapacita semináře je bohužel omezena. V případě naplnění kapacity budou upřednostněni zájemci z Moravskoslezského a Zlínského kraje (blízkost Beskyd).

Odesláním formuláře uděluji pobočnému spolku Hnutí DUHA Olomouc, IČO: 44936354, se sídlem Dolní náměstí 38, 772 00 Olomouc souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem informování o úvodních seminářích Rysích a Vlčích hlídek. Souhlas může být kdykoli odvolán zasláním emailu na vlci.hlidky@hnutiduha.cz. Podrobné informace o ochraně osobních údajů najdete na https://www.selmy.cz/ochrana-osobnich-udaju/.

KONTAKT: Jiří Beneš, Hnutí DUHA Olomouc, Dolní náměstí 38, 77200 Olomouc, mobil: 606 078 021. E-mail: vlci.hlidky@hnutiduha.cz.

Copyright © Hnuti DUHA Olomouc

vytvořil Michal Kandr