English version

Informace k úvodnímu semináři Vlčích a Rysích hlídek - Huslenky, 20.-22.11.2020

MÍSTO KONÁNÍ: Huslenky, místní část Kychová

DATUM: 20.-22.11.2020

UBYTOVÁNÍ: na postelích ve vlastních spacácích

STRAVOVÁNÍ: Bude zajištěno společné veganské jídlo (pá a so večeře, so a ne snídaně, ne oběd). Účastníci si zajistí vlastní oběd na sobotu, kdy budeme větší část dne v terénu. 

VRATNÁ ZÁLOHA: 500 Kč jako záloha za rezervaci místa bude vrácena na semináři

PROGRAM: Cílem setkání je seznámit nové dobrovolníky s problematikou ochrany velkých šelem, s jejich ekologií, rozpoznáváním pobytových znaků, dokumentací, metodami monitoringu, prací Vlčích hlídek a také s ochranou biologické rozmanitosti. Během víkendu je připraven program v terénu a také přednášky a debaty s odborníky Správy CHKO Beskydy a NP Malá Fatra.

UKONČENÍ: Neděle po obědě (cca ve 13 hodin), odjezd individuální

DALŠÍ INFORMACE ZAŠLEME PRIHLÁŠENÝM ZÁJEMCŮM PO VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY NÍŽE.

 

Přihláška na úvodní seminář Vlčích a Rysích hlídek - Huslenky, 20.-22.11.2020

Seminář není jednorázová akce, ale je určen pro nové dobrovolníky starší 15 let, kteří mají zájem a čas se od letošního podzimu aktivně účastnit Vlčích a Rysích hlídek. Kapacita semináře je bohužel omezena. V případě naplnění kapacity budou upřednostněni zájemci z Moravskoslezského a Zlínského kraje (blízkost Beskyd).

Odesláním formuláře uděluji pobočnému spolku Hnutí DUHA Olomouc, IČO: 44936354, se sídlem Dolní náměstí 38, 772 00 Olomouc souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem informování o úvodních seminářích Rysích a Vlčích hlídek. Souhlas může být kdykoli odvolán zasláním emailu na vlci.hlidky@hnutiduha.cz. Podrobné informace o ochraně osobních údajů najdete na https://www.selmy.cz/ochrana-osobnich-udaju/.

KONTAKT: Josefa Volfová, mobil: 775 734 434, e-mail: josefa.volfova@hnutiduha.cz

Copyright © Hnuti DUHA Olomouc

vytvořil Michal Kandr