English version

Informace k úvodnímu semináři Vlčích a Rysích hlídek - Jeseníky + CHKO Beskydy + Šumava, 27.-29.11.2020

MÍSTO KONÁNÍ: Online konference Zoom; samostatné pochůzky v Jeseníkách, CHKO Beskyd či na Šumavě a v Pošumaví (případně i v jiných oblastech, bližších vašemu bydlišti).

DATUM: 27.-29.11.2020

PROGRAM: Cílem setkání je seznámit nové dobrovolníky s problematikou ochrany velkých šelem, s jejich ekologií, rozpoznáváním pobytových znaků, dokumentací, metodami monitoringu, prací Vlčích a Rysích hlídek a také s ochranou biologické rozmanitosti. Během víkendu jsou připraveny přednášky a debaty s odborníky Hnutí DUHA Olomouc, případně dalšími hosty, které budou vedeny přes online konferenci v aplikaci Zoom. Účastníci také mohou sami vyrazit na terénní nácvik na místa, která jim budou předem doporučena a své poznatky a nálezy budou moci rozebrat v sobotu večer se zkušenými koordinátory. Jakmile se situace zlepší, uspořádáme plnohodnotnou exkurzi do terénu s našimi koordinátory.

UKONČENÍ: Neděle kolem 14 hod.

PODROBNÉ INFORMACE ZAŠLEME PŘIHLÁŠENÝM ZÁJEMCŮM PO VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY NÍŽE (KOLONKA - V PÁTEK PŘIJEDU - JE MOMENTÁLNĚ IRELEVANTNÍ, ZADEJTE PROSÍM MOŽNOST "JINÉ").

 

Přihláška na úvodní seminář Vlčích a Rysích hlídek - Jeseníky + CHKO Beskydy + Šumava, 27.-29.11.2020

Seminář je určen pro nové dobrovolníky starší 15 let, kteří mají zájem a čas se od letošní zimy aktivně účastnit Vlčích a Rysích hlídek v Jeseníkách, Javorníkách či na Šumavě a v Pošumaví.

Odesláním formuláře uděluji pobočnému spolku Hnutí DUHA Olomouc, IČO: 44936354, se sídlem Dolní náměstí 38, 772 00 Olomouc souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem informování o úvodních seminářích Rysích a Vlčích hlídek. Souhlas může být kdykoli odvolán zasláním emailu na vlci.hlidky@hnutiduha.cz. Podrobné informace o ochraně osobních údajů najdete na https://www.selmy.cz/ochrana-osobnich-udaju/.

KONTAKT: Josefa Volfová, mobil: 775 734 434, e-mail: josefa.volfova@hnutiduha.cz

Copyright © Hnuti DUHA Olomouc

vytvořil Michal Kandr