English version

Informace k úvodnímu semináři Vlčích hlídek - Lipová lázně, 7.-9.12.2018

MÍSTO KONÁNÍ: Lipová-lázně

DATUM: 7.-9.12.2018

PROGRAM: Cílem setkání je seznámit nové dobrovolníky s problematikou ochrany velkých šelem, s jejich ekologií, rozpoznáváním pobytových znaků, dokumentací, metodami monitoringu, prací Vlčích hlídek a také s ochranou biologické rozmanitosti. Během víkendu je připraven program v terénu a také přednášky a debaty s odborníky Hnutí DUHA Olomouc a Správy CHKO Jeseníky.

STRAVOVÁNÍ: zajistíme přípravu veganského jídla

VRATNÁ ZÁLOHA: 500 Kč jako záloha za rezervaci místa bude vrácena na semináři

DALŠÍ INFORMACE ZAŠLEME PRIHLÁŠENÝM ZÁJEMCŮM PO VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY NÍŽE. 

Přihláška na úvodní seminář Vlčích hlídek - Jeseník, 7.-9.12.2018

Seminář je určen pro nové dobrovolníky starší 15 let, kteří mají zájem a čas se od letošní zimy aktivně účastnit Vlčích hlídek. Kapacita semináře je bohužel omezena. V případě naplnění kapacity budou upřednostněni zájemci z Moravskoslezského a Olomouckého kraje (blízkost Jeseníků).

Odesláním formuláře uděluji pobočnému spolku Hnutí DUHA Olomouc, IČO: 44936354, se sídlem Dolní náměstí 38, 772 00 Olomouc souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem informování o úvodních seminářích Rysích a Vlčích hlídek. Souhlas může být kdykoli odvolán zasláním emailu na vlci.hlidky@hnutiduha.cz. Podrobné informace o ochraně osobních údajů najdete na https://www.selmy.cz/ochrana-osobnich-udaju/.

KONTAKT: Jiří Beneš, Hnutí DUHA Olomouc, Dolní náměstí 38, 77200 Olomouc, mobil: 606 078 021. E-mail: vlci.hlidky@hnutiduha.cz.

Copyright © Hnuti DUHA Olomouc

vytvořil Michal Kandr