English version

Informace k úvodnímu semináři Vlčích a Rysích hlídek - Vejprty, 23.-25.10.2020

AKTUÁLNÍ INFORMACE KE KONÁNÍ SEMINÁŘE ZA SOUČASNÉ EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE (PŘIDÁNO 16.10.2020)

Ačkoliv je situace nepříznivá, seminář se USKUTEČNÍ. Samozřejmě ovšem proběhne v pozměněné podobě. Podrobnější informace jsou s účastníky komunikovány po přihlášení se na akci. Děkujeme za pochopení!

 

MÍSTO KONÁNÍ: Pro zachování Vašeho bezpečí a dodržení nařízení vlády jsme museli zrušit společné ubytování. Seminář PROBĚHNE v pozměněné podobě. Podrobné informace jsou s účastníky komunikovány po přihlášení se na akci.

DATUM: 23.-25.10.2020

UBYTOVÁNÍ: Pro zachování Vašeho bezpečí a dodržení nařízení vlády jsme museli zrušit společné ubytování. Seminář PROBĚHNE v pozměněné podobě. Podrobné informace jsou s účastníky komunikovány po přihlášení se na akci.

VRATNÁ ZÁLOHA: 500 Kč za rezervaci Vaší účasti

PROGRAM: Úvodní seminář začíná společnou večeří v pátek večer v 19 hodin. Cílem setkání je seznámit nové dobrovolníky s problematikou ochrany vlka obecného a  rysa ostrovida, jejich ekologií, rozpoznáváním pobytových znaků, dokumentací, metodami monitoringu a prací Vlčích a Rysích hlídek. 

UKONČENÍ: Neděle po obědě (cca ve 13 hodin)

DALŠÍ INFORMACE ZAŠLEME PRIHLÁŠENÝM ZÁJEMCŮM PO VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY NÍŽE.

 

Přihláška na úvodní seminář Vlčích hlídek - Vejprty, 23.-25.10.2020

Seminář není jednorázová akce, ale je určen pro nové dobrovolníky starší 15 let, kteří mají zájem a čas se od ledna aktivně účastnit Vlčích hlídek. Kapacita semináře je bohužel omezena. V případě naplnění kapacity budou upřednostněni zájemci z Karlovarského a Ústeckého kraje (blízkost Krušných hor).

Odesláním formuláře uděluji pobočnému spolku Hnutí DUHA Olomouc, IČO: 44936354, se sídlem Dolní náměstí 38, 772 00 Olomouc souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem informování o úvodních seminářích Rysích a Vlčích hlídek. Souhlas může být kdykoli odvolán zasláním emailu na vlci.hlidky@hnutiduha.cz. Podrobné informace o ochraně osobních údajů najdete na https://www.selmy.cz/ochrana-osobnich-udaju/.

KONTAKT: Štěpánka Kadlecová, mobil: 608 983 426, e-mail: stepanka.kadlecova@hnutiduha.cz

Copyright © Hnuti DUHA Olomouc

vytvořil Michal Kandr