English version

Závazná přihláška na úvodní seminář Vlčích hlídek - Liberecko

DATUM: 11.-13.2.2022

MÍSTO KONÁNÍ: Rynoltice , Chata Polesí 

UBYTOVÁNÍ: na postelích s lůžkovinami

STRAVOVÁNÍ: Bude zajištěno společné vegetariánské jídlo (pá a so večeře, so a ne snídaně, ne oběd). Účastníci si zajistí vlastní oběd na sobotu, kdy budeme větší část dne v terénu. K dispozici je vybavená kuchyňka, která ale primárně slouží k přípravě společného jídla. Po předchozí domluvě je možné zajistit stravu na základě individuálních dietních či jiných požadavků.  

VRATNÁ ZÁLOHA: 500 Kč za rezervaci Vaší účasti

PROGRAM: Úvodní seminář začíná společnou večeří v pátek večer v 19 hodin. Cílem setkání je seznámit nové dobrovolníky s problematikou ochrany vlka obecného a  rysa ostrovida, jejich ekologií, rozpoznáváním pobytových znaků, dokumentací, metodami monitoringu a prací Vlčích a Rysích hlídek. 

UKONČENÍ: neděle po obědě (cca ve 13 hodin), odjezd individuální

PROTIEPIDEMICKÁ OPATŘENÍ: Na akci respektujeme platná protiepidemická opatření (očkování, prodělání nemoci), která je třeba doložit a stvrdit podpisem bezinfekčnosti na místě.

DALŠÍ INFORMACE ZAŠLEME PRIHLÁŠENÝM ZÁJEMCŮM PO VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY NÍŽE. 

 

Přihláška na úvodní seminář Vlčích hlídek - Rynoltice 11. -13. 2. 2022

Akci finančně podporují Liberecký krajNadace Euronatur, The Alongside Wildlife Foundation a individuální dárci Hnutí DUHA. 

Seminář není jednorázová akce, ale je určen pro nové dobrovolníky starší 15 let, kteří mají zájem a čas se o aktivně účastnit Vlčích hlídek. Kapacita semináře je bohužel omezena. V případě naplnění kapacity budou upřednostněni zájemci z Libereckého kraje.

Odesláním formuláře uděluji pobočnému spolku Hnutí DUHA Olomouc, IČO: 44936354, se sídlem Dolní náměstí 38, 772 00 Olomouc souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem informování o úvodních seminářích Rysích a Vlčích hlídek. Souhlas může být kdykoli odvolán zasláním emailu na vlci.hlidky@hnutiduha.cz. Podrobné informace o ochraně osobních údajů najdete na https://www.selmy.cz/ochrana-osobnich-udaju/.

KONTAKT: Barbora Černá, mobil: 778 969 368, e-mail: barbora.cerna@hnutiduha.cz

Copyright © Hnuti DUHA Olomouc

vytvořil Michal Kandr