English version

Informace k úvodnímu semináři Vlčích hlídek - Mařenice, 1.-3.11.2019

MÍSTO KONÁNÍ: Mařenice, skautská chata Maruška

DATUM: 1.-3.11.2019

UBYTOVÁNÍ: na matracích ve vlastních spacácích

STRAVOVÁNÍ: Bude zajištěno společné veganské jídlo (pá a so večeře, so a ne snídaně, ne oběd). Účastníci si zajistí vlastní oběd na sobotu, kdy budeme větší část dne v terénu. 


VRATNÁ ZÁLOHA: 500 Kč za rezervaci místa 

PROGRAM: Úvodní seminář začíná společnou večeří v pátek večer v 18 hodin. Cílem setkání je seznámit nové dobrovolníky s problematikou ochrany rysa ostrovida a vlka obecného, jejich ekologií, rozpoznáváním pobytových znaků, dokumentací, metodami monitoringu a prací Vlčích a Rysích hlídek. Během víkendu je připraven program v terénu se zkušenými dobrovolníky z minulých let a večerní přednášky a debaty s odborníky. 

UKONČENÍ: Neděle po obědě (cca ve 13 hodin), odjezd individuální

Seminář je určen zejména pro zájemce o monitoring v severních Čechách, tj. v Lužických horách, Ralsku, na Děčínsku a v Jizerských horách. Po absolvování semináře je ale možné se účastnit Vlčích hlídek i v dalších oblastech ČR.

DALŠÍ INFORMACE ZAŠLEME PRIHLÁŠENÝM ZÁJEMCŮM PO VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY NÍŽE.

 

Přihláška na úvodní seminář Vlčích hlídek - Mařenice, 1.-3.11.2019

Seminář není jednorázová akce, ale je určen pro nové dobrovolníky starší 15 let, kteří mají zájem a čas se od letošního podzimu aktivně účastnit Vlčích hlídek. Kapacita semináře je bohužel omezena. V případě naplnění kapacity budou upřednostněni zájemci z Libereckého kraje a okolí (blízkost zájmového území).

Odesláním formuláře uděluji pobočnému spolku Hnutí DUHA Olomouc, IČO: 44936354, se sídlem Dolní náměstí 38, 772 00 Olomouc souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem informování o úvodních seminářích Rysích a Vlčích hlídek. Souhlas může být kdykoli odvolán zasláním emailu na vlci.hlidky@hnutiduha.cz. Podrobné informace o ochraně osobních údajů najdete na https://www.selmy.cz/ochrana-osobnich-udaju/.

KONTAKT: Kristýna Fridrichová, mobil: 606 421 462, e-mail: kristyna.fridrichova@hnutiduha.cz

Copyright © Hnuti DUHA Olomouc

vytvořil Michal Kandr