English version

Informace k úvodnímu semináři Vlčích a Rysích hlídek - Rynoltice, 9.-11.10.2020

MÍSTO KONÁNÍ: chata Polesí, Rynoltice

DATUM:  9.-11.10.2020

UBYTOVÁNÍ: Ubytovací kapacita chaty je 36 lůžek v pokojích s jednoduchým vybavením, kde většina pokojů je 1-3 lůžkových se společným sociálním zařízením na chodbě. Spí se na postelích ve vlastních spacácích.

PROGRAM: Úvodní seminář začíná společnou večeří v pátek večer v 19 hodin. Cílem setkání je seznámit nové dobrovolníky s problematikou ochrany velkých šelem, s jejich ekologií, rozpoznáváním pobytových znaků, dokumentací, metodami monitoringu, prací Vlčích a Rysích hlídek a také s ochranou biologické rozmanitosti. Během víkendu je připraven program v terénu a také přednášky a debaty s odborníky Hnutí DUHA Olomouc a Správy CHKO Lužické hory.

STRAVOVÁNÍ: zajistíme přípravu veganského jídla

VRATNÁ ZÁLOHA: 500 Kč jako záloha za rezervaci místa bude vrácena na semináři

DALŠÍ INFORMACE ZAŠLEME PRIHLÁŠENÝM ZÁJEMCŮM PO VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY NÍŽE.

 

Přihláška na úvodní seminář Vlčích a Rysích hlídek - Rynoltice, 9.-11.10.2020

Seminář není jednorázová akce, ale je určen pro nové dobrovolníky starší 15 let, kteří mají zájem a čas se od letošního podzimu aktivně účastnit Vlčích a Rysích hlídek. Kapacita semináře je bohužel omezena. V případě naplnění kapacity budou upřednostněni zájemci z Libereckého kraje (blízkost zájmového území).

Odesláním formuláře uděluji pobočnému spolku Hnutí DUHA Olomouc, IČO: 44936354, se sídlem Dolní náměstí 38, 772 00 Olomouc souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem informování o úvodních seminářích Rysích a Vlčích hlídek. Souhlas může být kdykoli odvolán zasláním emailu na vlci.hlidky@hnutiduha.cz. Podrobné informace o ochraně osobních údajů najdete na https://www.selmy.cz/ochrana-osobnich-udaju/.

KONTAKT: Kristýna Fridrichová, mobil: 775 049 551, e-mail: kristyna.fridrichova@hnutiduha.cz

Copyright © Hnuti DUHA Olomouc

vytvořil Michal Kandr