English version

Nabízíme

Trička s šelmou

Trička s šelmou


Pokud sháníte dárky s motivem velké šelmy, kterým byste dali najevo svůj obdiv k vlkům, rysům či medvědům, tak pro vás máme skvělý výběr v našem šelmím e-shopu!

Vašim nákupem zároveň podpoříte jejich ochranu – zisk z každého prodaného výrobku jde přímo pro projekt ochrany a monitoringu velkých šelem.
Trička jsou navíc i ekologicky vyrobená.

Fotografie divokých rysů a vlků v rámečku

Fotografie divokých rysů a vlků v rámečku


Zakoupením autentické fotografie šelmy z fotopasti vložené do skleněného rámečku (euroklipu) pro pověšení na stěnu podpoříte projekt Ochrany a monitoringu velkých šelem. 


Vybrali jsme několik nejpovedenějších fotografií a nabízíme všem, kteří se chtějí doma těšit pohledem na pravého divokého rysa či vlka, případně originálním obrázkem obdarovat rodinu či přátele obdivující českou divočinu a její vzácné obyvatele.

Knihy a filmy na DVD

Knihy a filmy na DVD

 

V našem e-shopu máme skvělé tituly jak knižní, tak filmové, které vás zavedou za šelmami do oblastí pravé divočiny i do evropské kulturní krajiny, kde si velcí predátoři znovu hledají své místo k životu. 

Sprej na odplašení mědvědů

Sprej na odplašení mědvědů

Potřebujete-li pro svůj pocit bezpečí při pohybu v přírodě obývané medvědy udělat ještě něco více, nabízíme Vám speciální sprej na odplašení medvědů, který případného útočícího nebo nebezpečně se chovajícího medvěda spolehlivě odradí.

Sprej si můžete objednat v našem šelmím e-shopu

Přednášky, besedy, semináře

Přednášky, besedy, semináře


Pro obce, školy, dětské tábory, státní správu nebo neziskové organizace pořádáme besedy nebo školení o velkých šelmách, jejich monitorngu a problématice jejich ochrany.

Akci přizpůsobíme cílové skupině a požadovaném rozsahu.

Poradenství pro chovatele ovcí k prevenci útoků šelem

Poradenství pro chovatele ovcí k prevenci útoků šelem


Chovatelům ovcí a dalších hospodářských zvířat rádi bezplatně poradíme, jak stáda účinně zabezpečit před možným útokem velkých šelem.

V případě potřeby můžeme také chovatelům, kteří působí v oblasti CHKO Beskydy a okolí a jejichž stáda jsou aktuálně ohrožena velkými šelmami, zdarma zapůjčit síťový elektrický ohradník s příslušenstvím.

Terénní exkurze s průvodcem

Terénní exkurze s průvodcem


Přijměte naše pozvání na terénní exkurzi za poznáním přírody Javorníků na území moravsko – slovenského pomezí.

Delší vycházka s průvodcem vám nabídne jedinečnou možnost seznámit se s přírodou Javorníků – oblastí výskytu velkých šelem a krásných prastarých lesů. Při troše štěstí můžete zahlédnout vzácného puštíka bělavého, datlíka tříprstého nebo i objevit stopy rysa či medvěda.

Copyright © Hnuti DUHA Olomouc

vytvořil Michal Kandr