English version

Textil a další doplňky s motivem velkých šelem

 

 

V našem e-shopu nabízíme trička a tašky v různých barvách a s potisky originálními obrázky.

Můžete tak mít tričko s kresbami rysa a medvěda od výtvarníka a znalce šelem Ludvíka Kunce nebo s motivem Vlka a stromu se stínem od fotografa a dokumentaristy Jana Svatoše.

Oblíbené tričko s motivem Jenom krysa střelí rysa máme taktéž stále v prodeji. Tento motiv najdete i na tašce.

 

Novinkou je tričko Keep calm and protect wolves v různých provedeních.

 

Trička i tašky jsou navíc ekologicky vyrobené – materiálem je biobavlna, při jejímž pěstování se nepoužívají jedovaté postřiky a místní přírodní zdroje se využívají šetrně. Při výrobě triček také bylo využito výhradně obnovitelných zdrojů energie.

 

Náš e-shop nabízí i drobnější výrobky - ručně vyrobené dřevěné hračky zvířat nebo náušnice a brože s malbami od Ludvíka Kunce.

Hnutí DUHA přes 15 let pracuje na zlepšení podmínek pro přirozený návrat vlků, rysů a medvědů do našich lesů. Organizujeme například dobrovolnické Vlčí hlídky, které provádějí terénní monitoring a prevenci pytláctví, věnujeme se také osvětě a vzdělávání veřejnosti, ochraně migračních koridorů šelem či spolupráci se zahraničními organizacemi s podobným zaměřením.

 

 

Pokračování naší práce i do budoucna by nebylo možné bez podpory mnoha individuálních dárců a výtěžku z prodeje v tomto šelmím obchodě. Děkujeme za váš zájem!


Copyright © Hnuti DUHA Olomouc

vytvořil Michal Kandr