English version

Pohlednice, turistické známky a samolepky

Pohlednice velkých šelem

Jsou k dostání téměř na 50 místech v Beskydech (horské chaty, hotely, penziony, informační centra). Běžná prodejní cena 5 Kč/kus.

Pohlednice Vlk obecný v Beskydech Pohlednice Rys ostrovid v Beskydech

Medvěd hnědý v Beskydech Pohlednice Velké šelmy v Beskydech

Pohlednice jsou s ohledem na životní prostředí tištěny na recyklovaném papíře.

 

Turistické známky

Pro sběratele suvenýrů jsme nechali vyrobit již druhou sérii výročních turistických známek s tématikou velkých šelem. V letošním roce (2010), který byl mezinárodně vyhlášen rokem biodiverzity, si mohou návštěvníci Beskyd na památku zakoupit známku s motivem silně ohroženého živočicha - rysa ostrovida.

Výroční turistická známka s rysem.Mezinárodní rok biodiverzity 2010. Rys ostrovid - silně ohrožený druh.Výroční turistická známka s vlkem. 10 let od vzniku vlčích hlídek. 15 let od návratu vlků do Beskyd.

Známky s rysem jsou v současnosti k dostání na těchto místech:

(okruh prodejních míst se bude postupně rozšiřovat)

Turistická známka s motivem vlka z roku 2009 věnována výročí 15 let od potvzeného návratu vlků do Beskyd již není běžně k dostání. Poslední kusy mohou vážní zájemci zakoupit na některých našich akcích či v ekoporadně Hnutí Duha Olomouc, Dolní náměstí 38, 77900.

Běžná prodejní cena 30 Kč / kus.

 

Samolepky

Jsou určeny pro naše podporovatele, příznivce a účastníky školních ekovýchovných programů. Po domluvě můžeme poskytnout i dalším zájemcům. Formát A7.

Samolepka Rys Samolepka Vlk

Samolepka Vlk hlava Samolepka Rys hlava

Samolepka Medvěd hlava Samolepka Medvěd

Kontakt: martin.vana@hnutiduha.cz

Copyright © Hnuti DUHA Olomouc

vytvořil Michal Kandr