English version

Podpořte ochranu velkých šelem. Je to snadné:

S vámi je můžeme ochránit

Podpořte unikátní projekt ochrany rysa, vlka a medvěda v beskydské přírodě. V minulosti byly tyto šelmy u nás vyhubeny a jejich návrat není jednoduchý. Zajímá mě více...

podpořím nyní >>

Proč nás podpořit právě nyní?

Velké šelmy se postupně vrací do naší krajiny: vlci druhým rokem vyvádějí mláďata v Máchově kraji, rysi žijí stabilně v Beskydech a na Šumavě. Vlci a rysi však pronikají i do Krkonoš, na Broumovsko nebo do Jeseníků. Pro bezproblémové soužití se vzácnými šelmami je potřeba, aby lidé dostávali objektivní informace a neměli z návratu šelem zbytečný strach. Také je nutné snížit riziko pytláctví a úmrtí na silnicích. Náš projekt se proto zaměřuje na terénní monitoring, předcházení pytláctví, osvětu na školách, komunikaci s médii, ochranu důležitých migračních koridorů před developery nebo výsadbou stromů do krajiny, aby šelmy našly bezpečnou cestu do Beskyd.

Dárcovský formulář. Snadno, rychle a bezpečně:


Odesláním formuláře uděluji o.s. Hnutí DUHA Olomouc, IČO: 44936354, se sídlem Dolní náměstí 38, 77900 Olomouc souhlas ke zpracování mých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů za účelem zasílání informačních materiálů o činnosti sdružení. Hnutí DUHA Olomouc se tímto zavazuje, že Vaši adresu neposkytne žádným jiným organizacím nebo firmám.
Logo Darujme.cz

Copyright © Hnuti DUHA Olomouc

vytvořil Michal Kandr, dárcovský formulář: Jan Gregor, Hnutí DUHA