PŘIDEJTE SE K OCHRÁNCŮM ŠELEM

Pro ochranu šelem je zásadní návaznost a dlouhodobost našich aktivit. Pronájem chat pro dobrovolné mapovatele, odběrové sady, genetické analýzy, fotopasti, baterky a SD karty, stejně jako práce našich zaměstnanců - to vše jsou pravidelné položky v šelmím rozpočtu.  

 

Pro dlouhodobou ochranu šelem je třeba soustavná podpora. 
Zvažte prosím pravidelné dárcovství.


Tahle vlčata se narodila v Beskydech a zrovna si vyjasňovala nějaké sourozenecké spory…nejde ale o nic vážného, jsou to přece členi jedné smečky. Takové vlčí rodiny, jako je tahle, jsou teď v Beskydech čtyři - v Javorníkách, ve Slezských Beskydech a v Moravskoslezských Beskydech.

V jejich teritoriích ale nejsou jen bezpečná místa, skýtající klid pro hry a učení. Každý rok se v Beskydech rozrůstají pro vlky i další zvířata nebezpečné silnice a zástavba a jen letos tu už dva vlci zemřeli pod koly aut. Proto potřebujeme, aby naše zájmy a bezpečný průchod krajinou někdo hájil. Prosím darujte Hnutí DUHA Šelmy pro zajištění lepší ochrany našich vlčích domovů včetně míst, kde je náš volný pohyb ohrožený.

Tohle vlče se narodilo letos na jaře na Broumovsku. Na videu ho vidíte jako několikadenní, když ho a další sourozence máma vlčice přenášela do nové nory. Teď už se spolu s ostatními členy smečky učí lovit a objevuje teritorium. Ne všichni vlci na Broumovsku ale mají takové štěstí - v zimě tu byl jeden z nich upytlačen. Na vlky čeká v české krajině mnoho nástrah. Někteří skončí pod koly aut, jiní rukou člověka.

Chcete podpořit jako firma ochranu velkých šelem? Nebo byste rádi, aby ji podpořil váš zaměstnavatel? Kontaktujte naši fundraiserku:

Barbora Kurdzielová

Barbora Kurdzielová

Péče o dárce a dárkyně